Sobota, 17 kwietnia 2021

Hotel z dobrą kuchnią nad morzem

Hotel z dobrą kuchnią nad morzem to propozycja dla tych, którzy lubią spożywać smaczne posiłki w pięknym otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

DOMOWA KUCHNIA - NIECHORZE

Nowoczesne meble, przestronne pełne słońca wnętrze, niepowtarzalny wystrój pełen fioletowych i szarych akcentów tworzy niebywały nastój, który sprzyja spożywaniu pysznych potraw. Serwujemy dania domowej kuchni w formie szwedzkiego stołu. Dzięki temu każdy z gości może się cieszyć ulubionymi potrawami. Domowe ciasta i desery są zwieńczeniem każdego posiłku. Po deserze zapraszamy do drink baru, gdzie z szerokiego asortymentu win, alkoholi oraz ciepłych i zimnych napojów każdy wybierze coś dla siebie.

 

Przyjęcia

Restauracja jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju imprez. Może posłużyć jako sala weselna, urodzinowa lub szkoleniowa. Wystarczy wcześniej uprzedzić o liczbie gości i rodzaju poczęstunku, a wszystko przygotujemy. Wszystkie składniki na dania są dokładnie sprawdzane przed użyciem. Gwarantujemy świeże i smaczne warzywa, owoce i mięsa. Posiłki są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, którzy korzystają z tradycyjnych przepisów kuchni domowej. Dzięki temu łączymy smaki i aromaty klasycznych potraw domowych z elegancją oraz ekskluzywnością naszej wilii. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Villa Solaris w Niechorzu - Restauracja - zdjęcie nr 1Villa Solaris w Niechorzu - Restauracja - zdjęcie nr 2Villa Solaris w Niechorzu - Restauracja - zdjęcie nr 3

Na portalu są używane pliki cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności cookies

Zamknij okno z informacją