Nasze pokoje

Villa Solaris zadba o Twój komfortowy pobyt 

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Oferujemy różnego rodzaju pokoje, które różnią się od siebie dokładną wielkością czy wyposażeniem. Zostały one stworzone z myślą zarówno o samodzielnych podróżnikach, na przykład w trakcie wyjazdów służbowych, jak i całych rodzinach z dziećmi. Z tego powodu w skład naszej oferty wchodzi m.in. duże studio z balkonem, w którym można komfortowo spędzić nawet bardzo długi urlop. Apartamenty w Niechorzu zostały wyposażone w sposób funkcjonalny, a zarazem bardzo stylowy. Dbamy o to, by każdy gość czuł się komfortowo w naszym obiekcie.

W każdym pokoju znajdziesz konkretne udogodnienia. Kwatery zostały wyposażone tak, by zapewniać atrakcje również w czasie wolnym. Z tego powodu oferujemy m.in.:

  • dostęp do internetu,
  • telewizję.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również parking, na którym możesz bez problemu pozostawić swój samochód. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy zamierzasz dostać się do hotelu własnym transportem. Ogromnym udogodnieniem okazuje się także kuchnia domowa oferowana przez naszą restaurację. Dbamy o to, by goście jedli smacznie, a zarazem zdrowo. To świetny wybór wtedy, gdy nie masz ochoty samodzielnie organizować wyżywienia.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem pokojów w naszym obiekcie. Są to pomieszczenia mieszczące od jednej do czterech osób. Sprawdź, co dokładnie wchodzi w skład wyposażenia poszczególnych apartamentów w Niechorzu.

1