Niechorze

Wczasy w Niechorzu – wakacje, święta, imprezy okolicznościowe

Nudzą Cię wyjazdy w miejsca przepełnione turystami? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku i wyciszyć się przed powrotem do rzeczywistości? Wczasy w Niechorzu to doskonała opcja dla każdego. W naszej Villi Solaris odpoczniesz, nabierzesz sił i będziesz mógł odwiedzić miejscowe atrakcje turystyczne. Pakuj walizkę i w drogę. Czekamy na Ciebie o każdej porze roku.

Wczasy w Niechorzu nie sprowadzają się jedynie do wakacyjnych wyjazdów. Możesz z nami spędzić niezapomniane święta nad morzem z bliskimi czy przywitać Nowy Rok w gronie przyjaciół. Niezależnie od powodu Twojego przyjazdu, zadbamy o to, abyś poczuł się jak w domu, a nawet jeszcze lepiej.

Organizujemy różnorodne spotkania rodzinne i firmowe – od urodzin, ślubów, jubileuszy, aż po Andrzejki i majówki w Niechorzu. Świeże i sezonowe produkty, które serwuje nasza restauracja w postaci wykwintnych dań, będą idealne nie tylko na co dzień, ale także jako catering na wesele.

Stawiamy na przyjazną atmosferę i komfortowe warunki wypoczynku. Zatrudniamy wykwalifikowaną obsługę hotelową, która stoi na straży Twojego dobrego samopoczucia. Możesz zatem cieszyć się wczasami w Niechorzu, nie martwiąc się dosłownie o nic. Korzystaj z czasu aktywnie lub ciesz się relaksem w naszym SPA. My zadbamy o to, abyś wyjechał od nas pełen sił witalnych i w wyśmienitym humorze.
Atrakcje
Warto zobaczyć

Niechorze

Latarnia Morska

atarnia morska na polskim wybrzeżu Bałtyku, położona we wsi Niechorze, na wysokim klifowym brzegu. Idealne miejsce na podziwianie wybrzeża.
Trzęsacz

Ruiny Kościoła

Ruiny kościoła w Trzęsaczu – pozostałość po wybudowanym na przełomie XIV i XV wieku gotyckim kościele pw. św. Mikołaja. Świątynia pierwotnie wzniesiona w odległości ok. 1,8-2 km od brzegu morza, pośrodku wsi, uległa zniszczeniu w wyniku procesów abrazyjnych.
Trzęsacz

Muzeum Multimedialne

Multimedialne Muzeum na Klifie – muzeum znajdujące się w Trzęsaczu otwarte w maju 2014 roku. Prezentuje historię i legendy na temat Trzęsacza i ruin kościoła pw. św. Mikołaja oraz informacje geograficzne o 15. południku, który przebiega przez Trzęsacz.
Niechorze

Oceanarium

Oceanarium w Niechorzu to wspaniała atrakcja szczególnie dla małych dzieci. W olbrzymich akwariach zobaczyć możemy morskie ryby i ssaki z całego świata.
Rewal

Aleja Róż

o dwie alejki znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie, na nadmorskim klifie. Deptak łączący Rewal z Niechorzem to bardzo przyjemna atrakcja, nie tylko dla zakochanych.
Niechorze

Korty Tenisowe

W Niechorzu przy ulicy Leśnej, tuż obok Villi Solaris, na miłośników tenisa ziemnego czekają 4 ogólnodostępne, doskonale przygotowane korty tenisowe. W sąsiedztwie villi znajdują się również boiska do piłki koszykowej.
Rewal

Paralotnie

Pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem jest wspaniałe miejsce do uprawiania paralotniarstwa. To odkryty brzeg klifowy, z którego przy sprzyjających wiatrach od morza można obserwować lub próbować sił na paralotni.
Pogorzelica

Jazda Konna

W pogorzelickiej stajni są zarówno duże wierzchowce jak i kucyki. To na nich młodzi adepci rozpoczynają naukę jazdy konnej. Na dorosłych czekają duże konie, których łagodny charakter zachęca do przejażdżki w siodle.
Dziwnów

Park Miniatur

To ciekawa alternatywa dla wszystkich, którzy podczas wypoczynku nad morzem szukają atrakcji które urozmaicą ich pobyt. To właśnie tutaj zobaczą Państwo latarnie morskie polskiego wybrzeża w jednym miejscu.
Wybrzeże Rewalskie

Windsurfing

Wybrzeże rewalskie to wspaniałe miejsce do uprawiania windsurfingu. Czasem na plaży można zauważyć również amatorów widowiskowego kitesurfingu.
Niechorze

Wypożyczalnia rowerów

W samym centrum Niechorza znajduje się wypożyczalnia rowerów. Każdy, kto lubi aktywny wypoczynek może udać się na przejażdżkę po okolicy

Niechorze – miejscowość nad morzem w pobliżu miejscowości Rewal

Niechorze to jest nieduża, przytulna oraz atrakcyjnie położona miejscowość turystyczna umiejscowiona w województwie zachodniopomorskim. Poza sezonem letnim, na obszarze tej miejscowości przebywa niecałe tysiąc mieszkańców. Jej rejon obejmuje niewiele ponad 4 kilometry kwadratowe.

Interesujące rzeczy dostępne w kurortu Niechorze

Jedną z najpopularniejszych atrakcji proponowanych przez Niechorze jest latarnia morska, z której można cieszyć się pięknym pejzażem na okolicę. Godnym uwagi miejscem jest muzeum z miniaturami latarni morskich z polskiego wybrzeża. Ciekawe są również zagrody, budowle dla rybaków z ubiegłych lat i dworzec Kolejki Wąskotorowej.

Noclegi, jakie możecie znaleźć w okolicy Niechorza

Niechorze wchodzi w skład wybrzeża rewalskiego. To miejscowość turystyczna z wieloma pensjonatami niechorze.pl, hotelami, domkami letniskowymi, ośrodkami wypoczynkowymi, polami namiotowymi, oraz pokojami i apartamentami. Każdy może znaleźć coś dla swoich najbliższych.