Oferty

Nasze oferty specjalne
Pobyt bez wyżywienia
Rodzinny
W ramach pakietu:
Nocleg
Basen
Parking
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Pakiet zdrowotny dla SENIORA nad morzem
Dla dwojga
W ramach pakietu:
Nocleg
Aerobik wodny
Wieczorek taneczny
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Specjalne wydarzenia w naszym hotelu

Działamy przez cały rok, dlatego zajmujemy się również organizacją obchodów różnego rodzaju wydarzeń. W sezonie zimowym możesz spędzić święta nad morzem w naszym hotelu. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz przełamać rutynę i nie martwić się samodzielnym przygotowywaniem rodzinnego spotkania. Na terenie obiektu znajdują się dobrze wyposażone apartamenty mieszczące nawet 4 osoby, dlatego jest to dobry wybór także dla rodziców z dziećmi. W naszym hotelu bez problemu spędzisz również takie dni, jak np. Sylwester czy Andrzejki. W trakcie cieplejszych miesięcy możemy zaoferować więcej atrakcji na świeżym powietrzu. To właśnie wtedy szczególną popularnością cieszy się m.in. majówka w Niechorzu.

Bez względu na to, czy decydujesz się świętować Boże Narodzenie w naszym hotelu, czy może zorganizować własne przyjęcie z danej okazji, możesz liczyć na profesjonalne podejście i doskonałą kuchnię. Dbamy o to, by zadowolić wszystkich gości, w tym także tych podróżujących służbowo oraz dzieci. Niezależnie od okazji udostępniamy również wyżywienie przygotowywane z wysokiej jakości składników przez naszych szefów kuchni.

Wokół obiektu znajduje się też infrastruktura pozwalająca na miłe spędzanie czasu w trakcie lata i ciepłych, wiosennych dni.

Masz pytania dotyczące specjalnych wydarzeń organizowanych w naszym obiekcie? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami konkretnych imprez, wraz z ich dokładnymi datami.