Oferty

Nasze oferty specjalne
WEEKEND WE DWOJE
Dla dwojga
W ramach pakietu:
2 x nocleg
2 x śniadanie
2 x obiadokolacja
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Ferie zimowe nad morzem DZIECKO GRATIS
Rodzinny
W ramach pakietu:
3 x nocleg
3 x śniadanie
3 x obiadokolacja
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Pakiet Andrzejkowy
Dla dwojga
W ramach pakietu:
Nocleg
0.5 l wódki dla 2 osób
Śniadanie
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Sylwester 2023/2024
Dla dwojga
W ramach pakietu:
Pyszne śniadania i obiadokolacje
Bogate menu Sylwestrowe
Nielimitowany alkohol ( wódka polska)
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2023 r.
Rodzinny
W ramach pakietu:
Nocleg w przytulnych pokojach
Świąteczne śniadania i obiadokolacja
Wspólne śpiewanie kolęd
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Specjalne wydarzenia w naszym hotelu

Działamy przez cały rok, dlatego zajmujemy się również organizacją obchodów różnego rodzaju wydarzeń. W sezonie zimowym możesz spędzić święta nad morzem w naszym hotelu. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz przełamać rutynę i nie martwić się samodzielnym przygotowywaniem rodzinnego spotkania. Na terenie obiektu znajdują się dobrze wyposażone apartamenty mieszczące nawet 4 osoby, dlatego jest to dobry wybór także dla rodziców z dziećmi. W naszym hotelu bez problemu spędzisz również takie dni, jak np. Sylwester czy Andrzejki. W trakcie cieplejszych miesięcy możemy zaoferować więcej atrakcji na świeżym powietrzu. To właśnie wtedy szczególną popularnością cieszy się m.in. majówka w Niechorzu.

Bez względu na to, czy decydujesz się świętować Boże Narodzenie w naszym hotelu, czy może zorganizować własne przyjęcie z danej okazji, możesz liczyć na profesjonalne podejście i doskonałą kuchnię. Dbamy o to, by zadowolić wszystkich gości, w tym także tych podróżujących służbowo oraz dzieci. Niezależnie od okazji udostępniamy również wyżywienie przygotowywane z wysokiej jakości składników przez naszych szefów kuchni.

Wokół obiektu znajduje się też infrastruktura pozwalająca na miłe spędzanie czasu w trakcie lata i ciepłych, wiosennych dni.

Masz pytania dotyczące specjalnych wydarzeń organizowanych w naszym obiekcie? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami konkretnych imprez, wraz z ich dokładnymi datami.