1 sierpnia 2023
Co warto zrobić, gdy zmęczymy się zwiedzaniem Niechorza?

Niechorze to piękna miejscowość, która przyciąga każdego roku tysiące turystów spragnionych słońca, plaży oraz kontaktu z naturą. Jeśli jednak zdarzy się, że w trakcie wakacji poczujesz zmęczenie zwiedzaniem, warto pomyśleć o alternatywnych sposobach spędzenia czasu w tej urokliwej okolicy. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji na miłe spędzenie czasu w Niechorzu, które pozwolą Ci odpocząć […]

Read More
19 kwietnia 2023
O czym należy pamiętać podczas zakwaterowania w hotelu?

Urlop lub wakacje są często planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu wyjeżdżając na wypoczynek, chcesz mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a oczekiwania względem noclegu, będą odpowiadać rzeczywistości. Podpowiadamy, co warto sprawdzić, w trakcie zakwaterowania w hotelu.

Read More
17 stycznia 2023
Jakie atrakcje warto zobaczyć w Niechorzu?

Wybierasz się na wakacje nad polskie morze? Jeśli nadal szukasz idealnej miejscowości, w której nie tylko wypoczniesz na plaży, ale również będziesz mógł spędzić czas na zwiedzaniu i aktywności fizycznej, sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Niechorze! Jakie atrakcje tam na Ciebie czekają? Dowiesz się tego, czytając ten artykuł.

Read More
31 sierpnia 2022
Na co zwracać uwagę, wybierając salę weselną?

Przygotowania do ślubu i wesela poprzedzone są wieloma, zarówno prostymi, jak i skomplikowanymi, ale w każdym przypadku ważnymi decyzjami. Jedną z kluczowych jest wybór idealnej sali weselnej. Na przestrzeni ostatnich lat, ich liczba wzrosła kilkukrotnie i dzisiaj nowożeńcy mają ogromny wachlarz możliwości. Nic dziwnego, że właściwy wybór nastręcza trudności i jest okupiony wieloma nieprzespanymi nocami. […]

Read More
25 kwietnia 2022
Niechorze jako świetna propozycja wczasów dla rodzin z dziećmi

Urlop to czas, na który czekamy cały rok. Dlatego też należy go spędzić w przyjaznej atmosferze, tam gdzie znajduje się wiele atrakcji.

Read More
12 stycznia 2022
Jak tanio i komfortowo spędzić Boże Narodzenie nad morzem?

Na przestrzeni kilku ostatnich lat daje się zauważyć coraz większe zainteresowanie spędzaniem świąt Bożego Narodzenia poza domem. Pary, rodziny z dziećmi poszukując sposobu na relaks i odpoczynek, a także rezygnując z zamieszania związanego z organizowaniem wydarzenia dla całej rodziny, wybierają hotele w ulubionych kurortach. A jak spędza się święta nad morzem?

Read More
1