Catering
Doskonałe jedzenie, na każdą okazję.
Kuchnia Villi Solaris serwuje dania kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej oraz dań regionalnych. Priorytetem są dla nas świeże i sezonowe produkty - uważamy, że wysokiej jakości składniki są podstawą smacznego i zdrowego posiłku.

Oferujemy Państwu usługi cateringowe oraz bankietowe:
Usługi cateringowe z dowozem
Organizacja bankietów, przyjęć, wesel
pRZYJĘCIA, bANKIETY
Organizacja imprez okolicznościowych.
Posiadamy klimatyzowaną salę restauracyjną z drink barem, która pomieści komfortowo 70 osób. Funkcjonuje doskonale jako sala na przyjęcia kameralne, ale również jako Sala Weselna Niechorze. Podczas przyjęć nie zabraknie pysznego jedzenia, napojów orzeźwiających oraz rozgrzewających. Zapewniamy elegancki i personalizowany wygląd sali podczas zabawy. Obsługa kuchni oraz kelnerska jest w pełni profesjonalna, dzięki czemu mają Państwo pewność, że potraw nie zabraknie na stole, na sali będzie panował porządek, a wszystkie nieprzewidziane sytuacje zostaną sprawnie rozwiązane. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoi dla gości - zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki - tani hotel Niechorze.

Wesela
Uroczystość
Uroczystość weselna na najwyższym poziomie.
Komunie
Obiad
Wspaniała uroczystość w gronie najbliższych.
Chrzciny
Obiad
Rodzinny obiad dla całej rodziny.
Rocznice
Kolacja
Celebruj swoją rocznicę w dobrej oprawie.
Urodziny
Impreza
Najważniejszy dzień w roku w Villi Solaris.
Stypy
Spotkanie
Rodzinne spotkanie w gustownym lokalu.
wSPARCIE W ZAKRESIE ORGANIZACJI
Wspaniała uroczystość bez stresu.
Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji przyjęć - poprzez ustalenie odpowiedniego menu, personalizowane dekorowanie sali, zamówienie kwiatów, wynajęcie obsługi barmańskiej. Pomożemy spełnić każde, nawet najbardziej skomplikowane życzenia. Dzięki temu skupią się Państwo na celebracji ważnej chwili, podczas gdy my zajmiemy się organizacją.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.
USŁUGI CATERINGOWE Z DOWOZEM
Villa Solaris zapewni jedzenie na Twoją uroczystość.
Planowanie oraz przygotowanie menu na przyjęcie jest najbardziej czasochłonnym etapem przygotowań dla każdego gospodarza. A gdyby tak uniknąć tego zaangażowania, a mimo to zachwycić gości?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawiamy ofertę usług cateringową z dowozem.
W zależności od potrzeb dostosujemy oraz przygotujemy obiad, zimny poczęstunek, menu na przyjęcie w domu lub ogrodzie, słodki poczęstunek na spotkanie kawowe.

Dostarczymy gotowy catering do Twojego domu we wskazanym czasie - możliwość dostarczenia w pojemnikach zbiorczych lub gotowe do podania na stół na półmiskach. Dania dostarczymy gorące wprost na przyjęcie lub zgodnie z życzeniem wcześniej z instrukcją podgrzania.
W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.
1