Catering

Doskonałe jedzenie, na każdą okazję.

Kuchnia Villi Solaris serwuje dania kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej oraz potraw regionalnych. Priorytetem są dla nas świeże i sezonowe produkty – uważamy, że wysokiej jakości składniki są podstawą smacznego i zdrowego posiłku.

Oferujemy usługi cateringowe oraz bankietowe:

usługi cateringowe z dowozem,

organizacja bankietów, przyjęć, wesel.

Przyjęcia, bankiety

Organizacja imprez okolicznościowych.

Dysponujemy klimatyzowaną salą restauracyjną z drink barem, która pomieści komfortowo 70 osób. Funkcjonuje doskonale jako sala na przyjęcia kameralne, ale również te, które dotyczą większej liczby gości. Podczas przyjęć nie zabraknie pysznego jedzenia, napojów orzeźwiających oraz rozgrzewających. Zapewniamy elegancki i personalizowany wygląd sali podczas zabawy. Obsługa kuchni oraz kelnerska jest w pełni profesjonalna, dzięki czemu mają Państwo pewność, że potraw nie zabraknie na stole, na sali będzie panował porządek, a wszystkie nieprzewidziane sytuacje zostaną sprawnie rozwiązane. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoi dla gości – zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki.

Wesela
Uroczystość
Uroczystość weselna na najwyższym poziomie.
Komunie
Obiad
Wspaniała uroczystość w gronie najbliższych.
Chrzciny
Obiad
Rodzinny obiad dla całej rodziny.
Rocznice
Kolacja
Celebruj swoją rocznicę w dobrej oprawie.
Urodziny
Impreza
Najważniejszy dzień w roku w Villi Solaris.
Stypy
Spotkanie
Rodzinne spotkanie w gustownym lokalu.

Wsparcie w zakresie organizacji

Wspaniała uroczystość bez stresu.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji przyjęć – poprzez ustalenie odpowiedniego menu, personalizowane dekorowanie sali, zamówienie kwiatów, wynajęcie obsługi barmańskiej. Pomożemy spełnić każde, nawet najbardziej skomplikowane życzenia. Dzięki temu skupisz się na celebracji ważnej chwili, podczas gdy my zajmiemy się organizacją.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

Usługi cateringowe z dowozem

Villa Solaris zapewni jedzenie na Twoją uroczystość.

Planowanie oraz przygotowanie menu na przyjęcie jest najbardziej czasochłonnym etapem dla każdego gospodarza. A gdyby tak uniknąć tego zaangażowania, a mimo to zachwycić gości?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przedstawiamy ofertę usług cateringowych z dowozem.

W zależności od potrzeb dostosujemy oraz przygotujemy obiad, zimny poczęstunek, menu na przyjęcie w domu lub ogrodzie, słodki poczęstunek na spotkanie kawowe.

Dowieziemy catering do Twojego domu we wskazanym czasie – możliwość dostarczenia w pojemnikach zbiorczych lub gotowe do podania na stół na półmiskach. Otrzymasz gorące dania wprost na przyjęcie lub zgodnie z życzeniem dotyczącym podgrzania.
W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

Wysokiej jakości posiłki

Dbamy o to, by nasze posiłki trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających gości. Z tego powodu oferujemy wiele opcji do wyboru. Ogromną popularnością cieszy się m.in. kuchnia domowa, która ma swoich zwolenników zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych osób odwiedzających nasz hotel. Stosujemy wyłącznie składniki ze sprawdzonych źródeł, dzięki temu możemy uzyskać niepowtarzalny smak gotowego jedzenia. Mowa tu zarówno o potrawach przyrządzanych na imprezy organizowane w naszym obiekcie, jak i te dowożone do domu klientów. Wszelkie szczegóły dotyczące menu ustalamy odpowiednio wcześnie. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować o ewentualnych modyfikacjach, w tym także uwzględniając konkretne alergeny i wykluczenia z diety.

Oferujemy różne rodzaje potraw dostosowane do charakteru 
konkretnej imprezy. W naszym obiekcie możesz bowiem zorganizować m.in. bankiet, podczas którego konieczne okazuje się postawienie na nieco inną formę cateringu niż w trakcie wesela lub przyjęcia komunijnego. Z tego powodu tak ważne jest przedstawienie nam wszystkich szczegółów dotyczących organizowanej imprezy. Zajmiemy się dopasowaniem odpowiednich potraw, a także dekoracji oraz atrakcji dla gości. Jesteśmy otwarci nawet na bardzo skomplikowane pomysły. Robimy wszystko, by spełnić oczekiwania naszych klientów, również pod względem kulinarnym.

1