Dla biznesu

Konferencje i szkolenia

VillaSolaris to idealne miejsce dla Twojego biznesu – jako hotel całoroczny nad morzem zapewniamy noclegi i pobyty oraz organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne.
Do dyspozycji mamy 43 komfortowe pokoje i klimatyzowaną salę restauracyjną mogącą pomieścić 70 osób.

W 2021 oddaliśmy do użytku nowoczesną salę konferencyjną z pełnym zapleczem multimedialnym. Jej plan pozwala na prowadzenie konferencji i spotkań w układzie kinowym, ale także na szkolenia i ćwiczenia grupowe przy stolikach i w innych wymaganych konfiguracjach.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Kompleksowe rozwiązanie

Oferta grupowa dla klienta biznesowego dostosowywana jest indywidualnie w zależności od potrzeb oraz preferencji – kompleksowo zorganizujemy bankiet, zabawy integracyjne, wycieczki z przewodnikiem, paintball, spływy kajakowe. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz urządzić imprezę dla pracowników swojej firmy z konkretnej okazji, ale nie tylko. W ten sposób możesz poprawić relacje pomiędzy zatrudnionymi osobami i uczcić kolejne sukcesy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego szczegółowo opracowujemy plan atrakcji dostosowany do wieku i preferencji pracowników Twojego przedsiębiorstwa.
Kontakt

Oferta dla różnych przedsiębiorstw

Nasza oferta dla biznesu trafia w gusta właścicieli firm z różnych branż. Dysponujemy bowiem doskonale wyposażoną salą, na której można przeprowadzić zarówno szkolenia, jak i różnego rodzaju konferencje podsumowujące konkretne działania przedsiębiorstwa. Dostosowujemy dokładny wygląd pomieszczenia do potrzeb danej firmy.
Na terenie naszego obiektu znajduje się również sala weselna, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy taneczne, wymagające wygospodarowania większej ilości miejsca. Z tego powodu możemy zaplanować dokładny przebieg przyjęcia lub konferencji dla Twojej firmy, czasami bowiem takie wydarzenia przyjmują formę bankietu. Zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem w celu ustalenia najlepszego rozwiązania w Twoim przypadku. Jesteśmy otwarci na różne propozycje, oferując ciekawe atrakcje niezależnie od pory roku.