Imprezy okolicznościowe rodzinne, firmowe, ze znajomymi

Każdy powód jest dobry do świętowania z bliskimi. Tak samo jak każdy powód jest dobry do przyjazdu nad Bałtyk do miejscowości Niechorze. W naszej Villi Solaris zorganizujemy dla Ciebie imprezę okolicznościową dla rodziny, znajomych oraz pracowników. Powiedz nam tylko, na czym najbardziej Ci zależy i jaki ma być jej charakter. Dopniemy wszystko na ostatni guzik.

Wbrew pozorom nad polskie morze warto przyjechać o każdy porze roku, nie tylko w okresie wakacyjnym. Plaże prezentują się tu pięknie zarówno latem, gdy słońce rozgrzewa pod stopami suchy piasek, jak i zimą, gdy zastępuje go biała, zimna pierzyna. Jeśli obchodzisz urodziny poza sezonem urlopowym, nie musisz się martwić. Zorganizujemy dla Ciebie tę imprezę okolicznościową kiedy tylko zechcesz. Dostosujemy menu i dekoracje do pory roku, zadbamy o różnorodność dań i komfortowe pokoje dla Twoich gości. Zarezerwuj termin z wyprzedzeniem. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością.

Andrzejki w Niechorzu

Wróżby, przyjacielskie spotkania, tajemniczy klimat – mniej więcej tak mogą wyglądać Andrzejki w Niechorzu. Organizujemy je co roku dla naszych gości, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić parę chwil w gronie znajomych lub rodziny. Zapraszamy każdego, kto ceni sobie domowe potrawy ze świeżych składników i relaks w komfortowych warunkach. Już dziś możemy wywróżyć Ci, że trudno będzie Ci oprzeć się pokusie spędzenia Andrzejek w Niechorzu w Villi Solaris i spróbowania naszych specjałów.

Majówka w Niechorzu

Z nami możesz zacząć także sezon grillowy i spędzić niezapomnianą majówkę w Niechorzu. Coraz cieplejsze wieczory, śpiew nadmorskich ptaków i szum fal to idealna sceneria dla każdego. Miejsce możesz zarezerwować telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy.