Niechorze jako świetna propozycja wczasów dla rodzin z dziećmi

25 kwietnia 2022
This is a block of text. Doub

Urlop to czas, na który czekamy cały rok. Dlatego też należy go spędzić w przyjaznej atmosferze, tam gdzie znajduje się wiele atrakcji.

Turyści polecają

Bardzo polecające przez turystów jest Niechorze, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. W upalne dni można poleżeć na szerokiej plaży oraz skorzystać ze wspaniałej kąpieli morskiej. Natomiast w dni chłodniejsze nikt się tu nie będzie nudził, z racji wielu atrakcji. W Niechorzu znajduje się bardzo wiele obiektów sportowych oraz ścieżek rowerowych, dzięki którym można aktywnie spędzić czas. Ponadto bardzo fajnym relaksem może być spacer w Parku Latarni Miniatur Morskich, dla najmłodszych dużym urozmaiceniem będzie wystawa klocków lego lub wystawa figur woskowych. Idealnym miejscem na wakacje jest Villa Solaris, obiekt położony blisko plaży i centrum, a jednocześnie z dala od zgiełku. W ofercie znajdują się pokoje o różnym standardzie, gdzie każdy wybierze coś dla siebie.  Można również skorzystać z sauny lub bogato wyposażonej sali fitness.

Atrakcje Niechorza

Niechorze to bardzo urokliwa miejscowość, położona pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Liwia Łóża. Znajduje się w gminie Rewal, liczy około 1000 mieszkańców i jest chętnie odwiedzany przez turystów. Nie tylko ze względu na czystą i szeroką plażę, ale również znajdujących się tu wiele atrakcji. Będąc w Niechorzu, nie można pominąć Parku Miniatur Latarni Morskich, w którym podczas przyjemnego spaceru wraz z przewodnikiem możemy poznać historie wszystkich latarni. Latarnia morska znajdująca się w tej miejscowości wybudowana została w 1866 r. z licowanej cegły. Również bardzo ciekawą atrakcją jest Motylarnia, w której znajduje się bardzo wiele egzotycznych gatunków tych owadów. „Ciuchcia retro” jest wąskotorową kolejką dostępną dla chętnych nawet w niepogodę, ponieważ posiada wagony odkryte i zakryte. Atrakcja ta jest dostępna tylko w okresie letnim, przejazd od Gryfic do Pogorzelicy.

le-click this text to edit it.