Święta nad morzem w Niechorzu. Czas pełen magii i relaksu

Nie musisz wypatrywać pierwszej gwiazdki na niebie z własnego domu. W tym roku wrzuć na luz z przygotowaniami i spędź święta nad morzem w Niechorzu. Zastanawiasz się, czy nasze wigilijne potrawy będą równie smaczne jak Twoje? Nasi kucharze dołożą wszelkich starań, abyś czuł się jak w domu, z tą jednak różnicą, że przygotują wszystko za Ciebie.

W menu Villi Solaris nigdy nie brakuje:
• barszczu czerwonego z uszkami,
• pierogów w różnych odsłonach,
• świeżych i smacznych ryb,
• przystawek i innych tradycyjnych dań.

Wszystko to serwujemy w akompaniamencie pięknych polskich kolęd i pastorałek. Skusisz się na święta nad morzem w Niechorzu?

Boże Narodzenie w Niechorzu

Spędzając Boże Narodzenie w Niechorzu, zaoszczędzisz czas na przygotowaniach, ale nie tylko. Możesz spędzić święta równie miło, jak we własnym domu. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, osoby samotne, które chcą w te magiczne dni cieszyć się obecnością drugiego człowieka, a także pary, które pragną przeżyć wspólne, niezapomniane chwile we dwoje. U nas przy wigilijnym stole znajdzie się miejsce dla każdego.

Sylwester w Niechorzu

Chcesz przywitać z nami Nowy Rok nad morzem, słuchając szumu fal i ciesząc się relaksem? Sylwester w Niechorzu to strzał w dziesiątkę. Spędź ten czas ze znajomymi, rodziną lub bliską sercu osobą. Zapraszamy.

Wielkanoc w Niechorzu

Zapraszamy Cię także na Wielkanoc w Niechorzu. Kto powiedział, że święta trzeba spędzać w domu? Daj sobie przestrzeń na odpoczynek w tym czasie. Zasługujesz na niego jak wszyscy.